Over

120,000

Worldwide

Saturday - Sunday CLOSED

Mon - Fri 8.00 - 18.00

Call us

 

DOMINIK BUGÁR, fotograf a lektor AKF

Dominik sa ako fotograf a lektor venuje najmä oblasti živej fotografie. Jeho doménou je reportážna, dokumentárna, športová a koncertná fotografia ale zaoberá sa aj experimentom a abstrakciou. Ako lektor digitálnej fotografie patrí ku špičke aj vďaka jeho rozsiahlym znalostiam, skúsenostiam a priateľskej povahe.
DOMINIK BUGÁR, fotograf a lektor AKF

Dominik vyštudoval Elektrotechnickú fakultu STU a po pätnástich rokoch práce v oblasti informačných technológií sa rozhodol túto kariéru prerušiť a naplno sa venovať fotografii.

Okrem rôznych krátkodobých workshopov a kurzov napr. u Pavla Breiera, Andreja Bána alebo aj Steva Simona, Dominik absolvoval Fotoškolu Brno. Pôsobil ako fotograf a lektor fotografie na voľnej nohe, pracoval aj ako interný redaktor portálu ePhoto.sk.

Dominik je autorom mnohých odborných článkov z oblasti fotografie, viedol množstvo workshopov, školení a seminárov, vyučoval na Paneurópskej univerzite postproces fotografií v odbore masmediálnej komunikácie. Kmeňovým lektorom AKF je už od roku 2010. Okrem fotografie pôsobí opäť aj v IT.

Ako človeka ma  napĺňa možnosť efektívne odovzdávať poznatky a skúsenosti s cieľom usmerniť a rozvíjať tvorivosť ďalších fotografických nadšencov.

DOMINIKOVE FOTOGRAFIE