fbpx
KURZY FOTOGRAFOVANIA V BRATISLAVE AJ ONLINE UŽ OD ROKU 2009.

Susi Belianska, fotografka a lektorka AKF

“V Ríme som sa dostala do kontaktu so skvelými fotografickými profesionálmi, vďaka ktorým ma svet fotografie doslova uchvátil. Neskôr, už ako asistentka fotografa som sa priamo praxou naučila prácu so svetlom a základy retuše. Začala som sa o fotografiu stále viac zaujímať až sa nakoniec stala mojou profesiou.”

Susi Belianska

Susi Belianska, fotografka a lektorka AKF

Moja cesta k fotografii bola trochu neštandardná. Po skončení Vysokej školy Ekonomickej Univerzity v Bratislave som odišla do Ríma študovať Master v marketingu.

Po absolvovaní štúdia som začala pracovať v agentúre, ktorá reprezentovala fotografov. Pomáhala som s organizáciou reklamných kampaní. Vynikajúca skúsenosť, ktorú dodnes využívam pri príprave mojich fotení.

Tu som sa dostala do kontaktu so skvelými fotografickými profesionálmi, vďaka ktorým ma svet fotografie doslova uchvátil. Neskôr, už ako asistentka fotografa som sa priamo praxou naučila prácu so svetlom a základy retuše. O fotografiu som sa zaujímala stále viac až sa nakoniec stala mojou profesiou.

Už 15 rokov som freelance a som šťastná že sa fotografovaním živým. Pôsobím prevažne v Miláne, fotím módne editoriály, katalógy, reklamné kampane, ale pracovala som aj v Paríži, New Yorku, Barcelone…

Ako lektorka som spolupracovala so školou Scoula Romana di Fotografia v Ríme. Počas viacerých fotografických festivalov v Taliansku som usporiadala aj vlastné foto workshopy.

Pracovala som pre mnohých medzinárodných klientov a časopisy ako Vogue, GQ, L’Officiel, Elle, Financial Times. Bola som vybraná do profesionálneho shortlist svetovej súťaže Sony World Photography Awards v kategórii Fashion.

V roku 2013 som vyhrala súťaž Nikon Talent Photo Contest v Taliansku prezentovanú na medzinárodnom veľtrhu súčasného umenia Artissima v kategórii Fashion and Glamour.
Momentálne ma zastupuje prestížna talianska agentúra Sudest57.

Tu je preklik na môj web.

Susiine fotografie

Kalendár akcií

Najnovšie kurzy

Najnovšie komentáre

Otváracie hodiny

  • Pondelok08.30 - 20.30
  • Utorok08.30 - 20.30
  • Streda08.30 - 20.30
  • Štvrtok08.30 - 20.30
  • Piatok08.30 - 20.30
  • Sobota08.30 - 20.30
  • Nedeľa08.30 - 20.30