fbpx
KURZY FOTOGRAFIE V BRATISLAVE AJ ONLINE UŽ OD ROKU 2009.

JAKUB ŠUVADA, fotograf a lektor AKF

„Fotografia ma sprevádza od čias základnej školy. Môj pohľad na svet som si už od útleho veku prial zdieľať s druhými skrz fotografiu, video alebo kresbu. Všade som chodil s ceruzkou a skicárom, no neskôr si ma získala najmä fotografia ako úžasný prostriedok na zachytenie neopakovateľných momentov“.

Jakub Šuvada

JAKUB ŠUVADA, fotograf a lektor AKF

Svoj prvý fotoaparát som dostal v roku 2005 a odvtedy ma vášeň pre fotenie neopustila. Dnes je tomu už takmer 17 rokov.

Neskôr sa k tomu pridala aj tvorba reklamných videí a dokumentárnych filmov, vrátane réžie, kamery a celej postprodukcie. Čo viedlo k môjmu rozhodnutiu založiť produkčnú spoločnosť Šuvada visual adventure s.r.o.

Ako dokumentárny, reklamný, produktový a portrétny fotograf, kameraman, režisér a strihač mám množstvo skúseností s foto/video produkciou pre rôzne osobnosti, značky a spoločnosti, ako napr.: hudobník Boris Čellár, sochár Jakub Trajter, vydavateľstvo Petrus, sieť holičstiev MMG barbers, značka Neseda, výrobca hodiniek Irisimo či online magazín Refresher.

Z vedomostí a skúseností, ktoré som počas štúdií na VŠVU (odbor fotografia) a VŠMU (odbor réžia) nadobudol, čerpám dodnes. Moje schopnosti naďalej rozvíjam s každým novým projektom a ako lektor fotografie pre AKF Bratislava som pripravený moje vedomosti s vami radostne a trpezlivo zdieľať, diskutovať s vami o rôznych témach spojených s vizuálnou tvorbou a hlbšie sa s vami ponoriť do tajov svetla a tieňa…

Pridáte sa? Dvere na cestu vizuálneho dobrodružstva sa práve otvárajú!

Toto je link na moju webovku.

Tu nájdete môj instagram.

A tu zasa môj facebook.

JAKUBOVE FOTOGRAFIE

Najnovšie komentáre

Kalendár akcií

Najbližšie kurzy

Otváracie hodiny

  • Pondelok08.30 - 20.30
  • Utorok08.30 - 20.30
  • Streda08.30 - 20.30
  • Štvrtok08.30 - 20.30
  • Piatok08.30 - 20.30
  • Sobota08.30 - 20.30
  • Nedeľa08.30 - 20.30