O AKF


Visegrad Fund
Najčastejšie otázky k službám AKF v súvislosti s ochorením COVID-19

Najčastejšie otázky k službám AKF v súvislosti s ochorením COVID-19

Dobrý deň vážení priatelia kvalitnej fotografie. Tak ako aj iní poskytovatelia služieb na úrovni osobnej účasti, je aj spoločnosť Ateliér AKF, s.r.o. nútená počas tzv. "lockdownu" obmedziť svoje fungovanie. Oficiálne sme prvý krát prerušili poskytovanie našich služieb - prezenčných kurzov fotografie od 13. marca 2020. Odvtedy sme však už niekoľko otvorili a opätovne z Vládou nariadených príčin prevádzku dočasne obmedzili napríklad na fungovanie v podobe Online programov.

Ateliér AKF otvára svoj ateliér a začína opäť poskytovať prezenčné kurzy od 22. mája 2021!

Komplikácie spôsobené týmto prerušením nás úprimne mrzia. Chápeme, že máte otázky, v nižšie uvedených riadkoch nájdete odpovede na tie najčastejšie. Ak tu odpoveď nenájdete, prosím píšte na info@akf.sk.

Ako plnohodnotnú náhradu vám však aj v týchto neľahkých časoch vieme poskytnúť kvalitné vzdelávanie v podobe Online kurzov pre fotografov: https://akf.sk/index.php/Kurzy/Online-kurzy

A prosím, zostaňte doma :)

 

Update: 24. apríl 2021

Uzatvorenie krajiny a nemožnosť ponúknať vám spoločenské prezenčné aktivity skončila. Hurá. Snáď nie predčasne :) 

AKF otvára svoje brány a prezenčné kurzy začne znova poskytovať od 22. mája 2021.

Dovtedy možete absolvovať napr. naše Online programy. https://akf.sk/index.php/Kurzy/Online-kurzy

Darčekové poukazy (akcia Black Friday, Vianoce ale aj bežné darčekové poukazy zakúpené v októbri, novembri a decembri 2020) s platnosťou od 1.1.2021 majú k termínu 22. mája 2021 predĺženú platnosť o 142 dní.

 

Update: 21. marec 2021

Uzatvorenie krajiny a nemožnosť ponúknať vám spoločenské prezenčné aktivity stále trvá. Prepáčte.
Počas tejto doby nie je možné v AKF absolvovať prezenčné kurzy. Nové termíny prezenčných aktivít budú vyhlásené po skončení daného obmedzenia.

Počas tejto doby je možné absolvovať napr. naše Online programy. https://akf.sk/index.php/Kurzy/Online-kurzy

Darčekové poukazy (akcia Black Friday, Vianoce ale aj bežné darčekové poukazy zakúpené v októbri, novembri a decembri 2020) s platnosťou od 1.1.2021 majk tomuto termínu predĺženú platnosť o 80 dní.

 

Update: 19. február 2021

Žiaľ uzatvorenie krajiny stále trvá. Prepáčte. Počas tejto doby nie je možné v AKF absolvovať prezenčné kurzy. Nové termíny prezenčných aktivít budú vyhlásené po skončení daného obmedzenia.

Počas tejto doby je možné absolvovať napr. naše Online programy. https://akf.sk/index.php/Kurzy/Online-kurzy

Darčekové poukazy (akcia Black Friday, Vianoce ale aj bežné darčekové poukazy zakúpené v októbri, novembri a decembri 2020) s platnosťou od 1.1.2021 majú od tejto chvíle predĺženú platnosť o 50 dní.

 

Update: 17. január 2021

Od pondelka 18. januára 2021 začali opäť platiť prísnejšie opatrenia. Tzv. "lockdown" by mal v platnosti ostať do 7. februára 2021 vrátane. Počas tejto doby nie je možné v AKF absolvovať prezenčné kurzy. Nové termíny prezenčných aktivít budú vyhlásené po skončení daného obmedzenia.

Platnosť Darčekových poukazov (akcia Black Friday, Vianoce ale aj bežné darčekové poukazy zakúpené v októbri, novembri a decembri 2020) majú od tejto chvíle predĺženú platnosť o 40 dní.

 

Update: 29. december 2020

1. januára 2021 začali od 5. hodiny ráno platiť prísnejšie opatrenia. V platnosti by mali ostať do 24. januára 2021. Počas tejto doby nie je možné v AKF absolvovať prezenčné kurzy. Nové termíny prezenčných aktivít budú vyhlásené po skončení daného obmedzenia.

Platnosť Darčekových poukazov (akcia Black Friday, Vianoce ale aj bežné darčekové poukazy zakúpené v októbri, novembri a decembri 2020) majú od tejto chvíle predĺženú platnosť o 24 dní.

 

Update: 19. december 2020

Od 5. hodiny ráno začal na Slovensku platiť zákaz vychádzania, ktorý potrvá do 10. januára 2021. Počas tejto doby nie je možné v AKF absolvovať prezenčné kurzy. Nové termíny prezenčných aktivít budú vyhlásené po skončení daného obmedzenia.

 

Update: 16. november 2020

Od tohoto dňa AKF opäť poskytuje prezenčné služby.

 

Update: 24. október 2020 začal na celom území Slovenska platiť zákaz vychádzania

Plánovaný koniec obmedzenia je 14. november 2020.

Počas tejto doby nie je možné v AKF absolvovať prezenčné kurzy. Nové termíny prezenčných aktivít budú vyhlásené po skončení daného obmedzenia.

 

Update 15. jún 2020: Platnosť darčekových poukazov a predplatených lekcií je predĺžená o 3 mesiace

Darčekové poukazy a predplatené lekcie sú predlžované automaticky o 3 mesiace. O predĺženie nie je je nutné žiadať. Pre zjednodušenie: v údaji o dobe platnosti jednoducho k mesiacu pripočítate 3.

 

Všeobecne platné informácie o fungovaní AKF v období platných obmedzení vo fungovaní súvisiacich s ochorením COVID-19

Od kedy Ateliér AKF neposkytuje prezenčné kurzy?

Ateliér AKF je v stave obmedzeného fungovania vždy od aktuálne vyhláseného termínu. Počas tejto doby je možné absolvovať napr. naše Online programy. https://akf.sk/index.php/Kurzy/Online-kurzy

 

Kedy Ateliér AKF začne opäť poskytovať prezenčné kurzy?

Prezenčné kurzy začíname poskytovať vždy po ukončení platnej uzávery. Prosím akceptujte fakt, že nový - náhradný termín kurzu nedokážeme poskytnúť okamžite po uvoľnení pravidiel. Pre naplánovanie a uskutočnenie AKF potrebuje istý čas. Preto časový rozdiel medzi ukončením uzávery a prvým termínom prezenčného kurzu môže byť aj 2 týždne.

 

Chcem individuálny program

V závislosti od konkrétnej podoby obemdzenia je možné v AKF absolvovať Individuálny program. Teda kurz jeden na jednoho, samozrejme za podmienky dodržania bezpečnostných opatrení. Účastníci programu nesmú prejavovať príznaky akéhokoľvek ochorenia dýchacích ciest.

Individuálny program nájdte tu: https://akf.sk/index.php/Kurzy/Individualne-kurzy-fotografie

 

Mám zakúpený kurz. Čo teraz?

Platnosť všetkých uhradených kurzov je automaticky predĺžená minimálne o celú dĺžku preventívnych bezpečnostných opatrení. Ako plnohodnotnú náhradu môžete využiť ponuku našich Online kurzov: https://akf.sk/index.php/Kurzy/Online-kurzy

 

Mám Darčekový poukaz. Čo teraz?

Platnosť všetkých Darčekových poukazov je automaticky predĺžená minimálne o celú dĺžku preventívnych bezpečnostných opatrení. Ako plnohodnotnú náhradu môžete využiť ponuku našich Online kurzov: https://akf.sk/index.php/Kurzy/Online-kurzy

 

V ponuke Online kurzov sa môj kurz nenachádza?

Na doplnení ponuky Online programov pracujeme. Istá časť našich aktivít vám bude v dohľadnom čase ponúknutá aj ako Online program. Určite to však nie je možné pri všetkých.

Prosím pozrite si preto našu ponuku Individuálnych aktivít. https://akf.sk/index.php/Kurzy/Individualne-kurzy-fotografie

 

Nechcem absolvovať svoj objednaný prezenčný kurz v Online podobe.

Chápeme Vás. Nie každému táto možnosť musí vyhovovať. K ponuke prezenčných kurzov sa opäť vrátime hneď ako to bezpečnostnosť situácie dovolí. Platnosť všetkých Darčekových a predplatených poukazov je automaticky predĺžená minimálne o celú dĺžku preventívnych bezpečnostných opatrení.

Naše kurzy budete môcť absolvovať presne v takej verzii a kvalite ako ste si objednali. Prezenčné aktivity opäť začneme poskytovať po skončení aktuálneho obmedzenia. 

Môžem si prenajať ateliér?

Áno, môžete. Počas tohto obdobia ponúkamé zvýhodnené prenájmy, vzhľadom na fakt, že maximálny počet osôb v ateliéri je obmedzený aktuálnymi opatreniami na 3 osoby maximálne. Prosím akceptujte fakt, že osoby mladšie 14 a staršie ako 49 rokov si do ateliéru vediete na vlastnú zodpovednosť. https://akf.sk/index.php/Atelier/Prenajom-fotoatelieru