Kurzy


Visegrad Fund

Základ pre fotografa

Bez kvalitne naštudovaných základov sa môžete na "automatike" snažiť ako chcete, ale dobrá fotka vám vylezie z "mašiny" skôr náhodou. Pozrite si našu ponuku základných a veľmi podstatných kurzov fotografie Dobrá fotka: Základ pre fotografa začiatočníka.

5 esenciálnych kurzov vždy s profesionálnym fotografom a lektorom s dlhoročnými skúsenosťami nájdte iba u nás!

Prvý kurz v poradí je pre absolútnych začiatočníkov, druhý je pre zvládnutie "tajomstva" kvalitnej kompozície. Tretí na ovládnutie fotoaparátu po technickej stránke k dokonalosti. Na štvrtom sa naučíte vyhľadávať a pracovať so svetlom skvelú fotografiu a na piatom kurze si ku svetlu pomôžeme prácou s externým bleskom. 

Pri objednávku 2 a viac kurzov z balíka Dobrá Fotka: Základ pre fotografa vám na každý kurz dáme 20€!

 Kurzy odporúčame absolvovať v poradí, v akom sú uvedené na stránke.

* * *

Dobrá Fotka: Základ pre fotografa

Dobrá Fotka: Základ pre fotografa

5 najdôležitejších kurzov pre každého fotografa začiatočníka. Ovládnete fotoaparát, naučíte sa komponovať obraz, zvládnete plne manuálne ovládanie kamery, pochopíte ako hľadať a správne pracovať so svetlom a záverom ovládnete externý blesk. To všetko pre vašu Dobrú a ešte lepšiu Fotografiu.

S profesionálnym fotografom a lektorom. A cenovo výhodnejšie!

Najbližší termín: 25. september 2021 / Cenové zvýhodnenie -89€

kurz fotografie začiatočník

Dobrá fotka - Dosť bolo automatiky!

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Naučíme vás ovládať fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do vašej zbierky, a k tomu využiť prirodzené svetlo, ktoré dokáže vložiť do fotky dušu. A pôjdeme na to intenzívne! Poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 23. a 25. september 2021
Pravidla kompozicie vo fotografii prezenčný kurz AKF Bratislava

Dobrá Fotka: Kompozícia

Správne zvládnutá kompozícia obrazu pozdvihne vašu fotku na kvalitatívne vyššiu úroveň. Konečne získate za vaše fotografie dávno zaslúžený úspech! 

Najbližší termín: 26. a 30. september 2021
ako ovladat fotoaparat v plne manualnom rezime

Dobrá Fotka: Plný Manuál

S dokonalou znalosťou a pochopením Plne Manuálneho režimu vašej kamery získate tvorivú slobodu, plnú kontrolu nad expozíciou a schopnosť vytvárať perfektné snímky, ktoré zaručene dosiahnu úspech a rešpekt. 

Najbližší termín: 7. a 9. október 2021
Svetlo vo fotografii

Dobrá Fotka: Svetlo

Pre Dobrú Fotku potrebujete Dobré svetlo! Univerzálnym pozdravom fotografov je už celé roky slogan "Dobré svetlo". Skutočný fotograf tvorí skvelé fotky práve Dobrým svetlom. Ovládnite toto umenie aj vy!

Najbližší termín: 10. a 14. október 2021
ako používať externý blesk

Dobrá Fotka: Externý blesk

Externý blesk je pre skúseného fotografa dokonalým nástrojom, ktorý fotkám pridá povestnú iskru. Dosiahnete hlbšie farby, zvýrazníte krásu fotografovaného a oživíte svoje fotky pre 300% lepší výsledok!

Najbližší termín: 21. a 23. október 2021
kurz fotografie zľava

Dobrá fotka - Zvýhodnená ponuka

Dobrá fotka je kompletná ponuka pre začínajúcich a mierne pokročilých fotografov. Nájdete v nej kombináciu základných technických ale hlavne estetických kurzov pre seriózny fotografický základ. A teraz môžete dokonca získať kurz úplne zadarmo! Čítajte viac...