Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Workshopy pre pokročilých

Nudí vás obyčajná portrétna fotografia? Absolvovali ste viacero portrétnych kurzov a stále hľadáte nové podnety pre váš fotografický rozvoj? Chcete viac praktického fotenia a skúseností? Chcete si rozšíriť znalosti o práci so svetlom pri fotení ľudí?

Workshopy Portrétnej fotografie pre mierne a pokročilých fotografov s témami Glamour, moderná módna fotografia ale iste aj Umelecký akt potešia každého nadšeného fotografa so zameraním na portrét.

Naše kurzy fotografie vedú vždy profesionálni fotografi a lektori s dlhoročnými odbornými skúsenoťami, ktorí sú pripraveným odpovedať na vaše otázky.

Workshop Glamour fotografie - kurz o ženskej kráse a práci s ateliérovým svetlom. 

autor: Petra Baranovičová_lektorka workshopu Glamour v AKF

WS Glamour: Ženská krása na fotografii

Decentná, dráždivá, zvodná a príťažlivá... Krása a pôvab ženy v spodnom prádle, všetko zachytené na dokonalej fotografii. Fascinujúce pózy, krásne výrazy tváre... Láka vás takáto predstava? Ukážeme Vám, ako na to! Petra Baranovičová vás prevedie tajomstvami tejto krásnej fotografie.

Najbližší termín: 10. júl 2021
workshop fotografovania, retuše a postprocesu s Kenjim

Workshop s Kenjim - Fotografovanie a postprodukcia portrétov

Chcete se naučit fotit perfektní lifestyle portréty? Chybí ve vašem portfoliu uvěřitelné a dynamické portréty, které vídáte v reklamách prestižních značek? Navíc vám v postprodukci ukážu, jak portrét precizně vyretušovat, upravit a nabarvit, a to pomocí jednoduchých technik, které zvládou i začínající retušéři.

Najbližší termín: 16. október 2021
Umelecký akt Putovanie krivkami tela

Umelecký akt - Putovanie krivkami tela

Nahé ľudské telo a jeho krása láka umelcov odjakživa - a to nielen v maliarstve či sochárstve, ale aj vo fotografii. Nie náhodou je umelecký akt jednou z najobľúbenejších fotografických disciplín. Umelecký akt má za úlohu vyzdvihnúť krásu ľudského tela, jeho ladnosť a harmóniu.

Najbližší termín: 24. júl 2021
Ateliérová módna fotka vs. exteriérová módna fotka

Intenzívny Workshop Beauty & Fashion fotografie s Petrou a Natáliou

Chcete sa naučiť maximum o modernej módnej fotografii za čo najkratší čas? Intenzívny workshop Beauty & Fashion je moderná portrétna fashion fotka v exteriéri a v ateléri. 2 víkendové dni, intenzívna zábava a vzdelanie v jednom!

Najbližší termín: 6. a 7 marec 2021