Kurzy


Visegrad Fund

Portrétne kurzy fotografie

Portrétna fotografia patrí dlhodobo medzi najžiadanejšie fotografické témy. Pretože robí radosť fotografovi aj fotografovanej :) Za predpokladu, že viete ako na to! 

Ak chcete o portrétnej fotografii vedieť viac alebo si chcete fotografovanie s modelkou vyskúšať na "vlastnej kamere", vyberte si tému a prihláste sa na jeden z našich kurzov. Môžete sa pod vedením profesionálnej fotografky a lektorky s dlhoročnými skúsenosťami naučiť fotiť napríklad deti! 

Máme pre vás aj kurz Portrét v exteriéri (za každého počasia) pod prirodzeným svetlom. Ale aj kurz Portrétnej ateliérovej fotografie pod zábleskovými svetlami, tak aby ste ovládli aj prácu s ateliérovým vybavením.

A čo hovoríte na workshop dynamickej modernej fotografie v uliciach mesta! Dobré, však!?

Vyberte si ten pravý kurz pre vás a prihláste sa okamžite! Vzdelanie je predsa najväčšia hodnota - hovorí sa predsa, že "To čo vieš, Ti nik neukradne!"

* * * 

Ateliérový portrét pre začiatočníka

Ateliérový portrét pre Začiatočníka plus benefit Ovládnite ateliér!

Naučíme vás fotiť ateliérovú portrétnu fotografiu. Že ste v ateliéri nikdy nefotili? Deň pred tým vám dáme kompletný kurz Ovládnite ateliér iba za 9€! 

Ateliérová portrétna fotografia s profesionálnym fotografom a krásnou modelkou v bratislavskom ateliéri AKF.

Najbližší termín: 20. a 21. august 2021 / Akcia -40€
portrét v ateliéri AKF

Portrét v ateliéri

Ak aj Vás láka predstava dokonalej portrétnej fotografie, náš kurz Vám na ceste k nej poskytne potrebný základ. Na kurze pre pokročilých portrétnych fotografov vás prevedieme všetkým, čo pri práci v ateliéri budete potrebovať.

Najbližší termín: 18. alebo 20. november 2021
Workshop Nočný mestský portrét

Workshop Nočný Mestský Portrét

Túžite pri fotení portrétov zachytiť atmosféru nočného mesta? Pridať do portétu momenty krátko po západe slnka a nočných mestských svetiel? Rezervujte si miesto na Workshope Nočný Mestský Portét.

Najbližší termín: 2. jún 2021
Workshop Mesto a dynamický Portrét

Workshop Mesto a dynamický Portrét

Mestské zákutia, ulice a ľudia. Ako modelka mladá gymnastka, k tomu západ slnka a skúsená fotografka ako lektorka tohto workshopu.

Najbližší termín: 9. jún 2021
Mestský Lifestyle portrét, autorka: Natália Jakubcová, profesionálna fotografka a lektorka AKF

Workshop Mestský Lifestyle Portrét

Potrebujete dodať svojim portrétom šťavu? Cítite, že by ste sa svojiimi fotkami mali odlíšiť od ostatných? Začnite kvalitnými lifestyle portrétmi. Pridajme vašim snímkam dynamiku!

Najbližší termín: 30. jún 2021
workshop naučte sa fotiť deti AKF Bratislava

Naučte sa fotiť deti. Špeciálna možnosť - prineste si na fotenie vlastné dieťa!

Ak sa naučíte zaujať dieťa, odhadnúť správny moment na stlačenie spúšte a osvojíte si výhody prirodzeného svetla, fotografie vašich detí budú mať zaručene úspech. S nami budete fotky krajšie ako spomienky!

Najbližší termín: pripravujeme!
Fotka vznikla počas kurzu Portrét v prirodzenom svetle, autor: Martin Spál

Portrét v prirodzenom svetle

Pod vedením profesionálneho fotografa sa naučíte chápať a ovládať výhody prirodzeného prostredia a svetla, a vaše Portrétne fotografie tak budú mať zaručene úspech.

Najbližší termín: 24. a 28. október 2021