Kurzy


Visegrad Fund

Zvýhodnené balíčky

Vieme, že fotografovanie je drahý koníček. Aby sme vám to trochu uľahčili, pripravili sme pre vás zvýhodnené balíčky, pri ktorých nielen ušetríte, ale aj získate viac informácii za kratší čas. A dobré informácie sa vždy zídu :)

 

letná super foto ponuka AKF 2018

Letná Super Foto Ponuka 2018

Máme radi fotku. A máme radi leto. A máme radi aj vás. A preto sme sa rozhodli tieto 3 veličiny spojiť a ponúknuť vám Letné kurzy fotografie plné slnečného svetla za lepšiu cenu!
No nie je to paráda?

AKF vás naučí fotiť

Naše kurzy - Zvýhodnená ponuka

Vieme, že fotografovanie je drahý koníček. Aby sme vám to poriadne uľahčili, pripravili sme pre vás zvýhodnenú ponuku, pri ktorej nielen ušetríte, ale aj získate viac informácii za kratší čas.

kurz fotografie zľava

Dobrá fotka - Zvýhodnená ponuka

Dobrá fotka je kompletná ponuka pre začínajúcich a mierne pokročilých fotografov. Nájdete v nej kombináciu základných technických ale hlavne estetických kurzov pre seriózny fotografický základ. A teraz môžete dokonca získať kurz úplne zadarmo! Čítajte viac...

zlavy a behefity AKF

Naši partneri

Máte záujem o kvalitný kurz fotografie od AKF? Hľadáte spôsob ako ušetriť? AKF má pre Vás hneď niekoľko možností na výber! Jedna zaujímavejšia ako druhá :)