Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
letna skola fotografie AKF

Letná škola fotografie AKF

Rozmýšľate, čo budete robiť cez letné prázdniny? V skrini fotoaparát a pred sebou voľné letné víkendy? Spojte príjemné s užitočným a naučte sa cez leto fotiť v našej Letnej škole fotografie!

Nový termín: leto 2019
Cena: 440 €

Alebo si vyberte darčekový poukaz s platnosťou 6 mesiacov od nákupu

 

za 6 víkendových dní venovaných fotografii s najlepšími lektormi AKF.

Termín konania: 28. júl - 26. august 2018

Príjemná spoločnosť nadšencov fotografie s ktorými budeš tráviť spoločné chvíle zaručí kopec zábavy a príjemných zážitkov. Naviac to celé bude o tvojom najobľúbenejšom koníčku - fotografii.

 

Čo o našej výuke fotografovania povedal študent Tomáš Bílka?

"Moje očakávania boli určite plne naplnené, dokonca by som povedal, že i viac, čo ma moc teší a motivuje k ďalšej tvorbe, nie len práci. Atmosféra v AKF bola úžasná a príjemne ma prekvapil príjemný prístup k nám, čo považujem ako pridanú hodnotu a povedal by som, že i niečo ako nadštandard. Najväčším prínosom boli skúsenosti v ateliéri a so svietením, dokonca ma prekvapujúco bavila i produktová časť, kedy sa dalo vyhrať so svietením ešte viac. Dostal som viacero podnetov tvoriť vlastné veci a zaujímať sa o fotografiu ešte viac a som vďačný, že som si mohol vyskúšať i veci, ktoré by som si sám neskúsil, alebo by mi pripadali nezaujímavé."

 

Autorka fotografie: Petra Budzáková

Autorka fotografie: Petra Budzáková

V zábave s priateľmi nájdete vzdelanie

Letná škola fotografie AKF je určený pre všetkých začínajúcich a mierne pokročilých fotografov. Pre všetkých, ktorí chcú získať komplexné vedomosti v oblasti digitálnej fotografie a majú cez letné prázdniny čas a chuť baviť sa fotkou.

 

6 víkendových dní

Vždy v sobotu a nedeľu, každý druhý víkend počas letných prázdnin od 09.00 do 17.00 Vám zabezpečí dostatok priestoru na rýchle napredovanie vo fotografii. Pozornosť v Letnej škole fotografie s AKF venujeme nielen technickej stránke, mimoriadny dôraz kladieme aj na kreatívnu a obsahovú stránku

 

 

Cez letné prázdniny to je super! Ale prečo s AKF?

Fotografia nás baví každým kúskom tela. Lektori, ktorí ťa budú učiť sú buď profesionálni komerční fotografi, fotoreportéri aj s desiatkami rokov praxe ale aj vyštudovaní mgr. art. umelci. Mrkni sem. Zaručujeme Vám, že s nami sa fotiť naozaj naučíte - ruku na to!

A druhý dôvod: peniaze! Ak by ste si vyskladal takýto balíček kurzov zaplatil by si zaň 565 €. Veľa, čo? Ale kompletný kurz Letná škola fotografie AKF stojí iba 440 €. Ušetríte tak až 125 € a naviac nemusíte čakať na vypísanie ďalšieho termínu!

 

Miesto konania kurzu: Bratislava

 

Aktuálny termín kurzu:

Začiatok: sobota, 28. júl 2018, 09.00 hod.

Koniec: nedeľa, 26. august 2018, 17.00 hod.

Alebo si stiahni rozpis termínov v pdf.

 

Tomáš Bílka v hodnotení pokračuje takto:

"Lektori, ktorí nás učili, boli naprosto skvelí. Úplne bez výhrad a som moc vďačný za to, že sme mali možnosť pracovať a učiť sa pod vedením napríklad Matta Rybanskeho a Viktora. S Mattom sme strávili väčšinu času a musím povedať, že bol úžasný úplne moja krvná skupina, čo sa prístupu k nám i foteniu týka, tak i k výuke ako takej. Určite by som toto vzdelanie odporučil a bez okolkov. Skvelý prístup, úžasní lektori, možnosti a naplnenie očakávaní."

 

Autor fotografie: Tomáš Bílka

Autor fotografie: Tomáš Bílka

Venovať sa budeme aj týmto témam:

Naučíme vás fotografovať

Zvládnete svoj fotoaparát, najskôr poloautomatické programy.

 

Estetické pravidlá

Kompozičné pravidlá a práca so svetlom sú základom dobrej fotky. Bez toho to jednoducho nejde.

 

Fotoaparát na plný manuál

V tomto kole ovládnete techniku na najvyšší level - plný manuál.

 

Autor fotografie: Daniel Knoška

Autor fotografie: Daniel Knoška

Portrét v prirodzenom svetle

Ľudia, ľudia, ľudia. Veď, čo je najčastejším motívom - ľudia. A v lete? Ľudia v prirodzenom svetle! Máme na to celú nedeľu.

 

 

 

Adobe Photoshop

Bez postprodukcie to dnes vo fotke už nejde. S vymakaným a každou verziou lepším - programom Adobe Photoshop na úpravu fotiek.

 

Glamour

Krásne ženy. Príťažlivo odené do zvodnej bielizne. Jemne pootverené pery. Citlivý náznak erotiky. Prítmie ateliéru.

 

Kedy sa budeme stretávať:

Super na tomto kurze je, že ho stihnete počas letných prázdnin. Doslovne. A bude nám na to stačiť 6 víkendových dní. No máte lepší program na leto? 

 

Autorka fotografie: Ľubomíra Kuková

Autorka fotografie: Ľubomíra Kuková

 

Aktuálny termín kurzu:

Začiatok: sobota, 28. júl 2018, 09.00 hod.

Koniec: nedeľa, 26. august 2018, 17.00 hod.

Alebo si stiahni rozpis termínov v pdf.

 

Cena kurzu: 440 €

Alebo na tri splátky po 170 €.

 

Dôležité:

Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši, pridajte si prosím adresu info@akf.sk do svojho adresára. Ďakujem!

 

Z organizačných dôvodov je nutné poslať prihlášku najneskôr do 24 hodín pred kurzom. V prípade objednávky "na poslednú chvíľu" nás prosím kontaktujte telefonicky.

Termíny kurzov a objednávky

Darčekový poukaz

Cena € 440
Začiatok: 23:58
Koniec: 31. december (utorok), 23:59

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!