Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Všetky kurzy

portrét v ateliéri

Portrét v ateliéri / KOŠICE

Ak aj Vás láka predstava dokonalej portrétnej fotografie, náš kurz Vám na ceste k nej poskytne potrebný základ. Na kurze pre pokročilých portrétnych fotografov vás prevedieme všetkým, čo pri práci v ateliéri budete potrebovať.

Najbližší termín: pripravujeme

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie

Fotka vznikla počas kurzu Portrét v prirodzenom svetle, autor: Martin Spál

Portrét v prirodzenom svetle / KOŠICE

Najkrajšie fotografie sú práve také, ktoré potešia nielen autora, ale aj fotografovaného a jeho okolie. A práve preto sme vytvorili kurz Portrét v prirodzenom svetle. Pod vedením profesionálnej fotografky sa naučíte ešte lepšie chápať a ovládať výhody prirodzeného prostredia a svetla, vaše fotografie budú mať zaručene úspech.

Najbližší termín: pripravujeme :(

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie!

individuálny kurz fotografie

Individuálne kurzy fotografie / KOŠICE

Chceli by ste vedieť o fotografii viac no nevyhovuje Vám žiaden z termínov našich kurzov? Alebo hľadáte originálny darček pre začínajúce či mierne pokročilého fotografa? Nechcete sa tlačiť na skupinovom kurze? Práve ste našli riešenie: objednajte sebe alebo svojmu blízkemu Individuálny kurz fotografie!

Iba Vy a lektor v čase podľa vášho želania.
Fotopotulky Košice AKF Igor Šimko

Fotopotulky Košicami - Hľadanie svetla

Street fotografia. Hľadanie svetla. Reportážna fotografia. Pre dobrú fotografiu totiž netreba ísť až do Paríža (aj keď to pomôže), či nedaj bože New Yorku. Košice sú mesto, ktoré mieša všetky ingrediencie, z ktorých sa dobrá fotka skladá. Víkendová fotoprechádzka Košicami so skúseným fotografom a lektorom Igorom Šimkom vás o tom určite presvedčí.

Najbližší termín: jeseň 2019

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie!

Biela Noc Košice foto: Ľubka Ištoňová

Biela Noc / Košice

Biela je noc je prestížny medzinárodný festival, ktorý vznikol v Paríži roku 2002 a má za úlohu priblížiť širokej verejnosti nielen súčasné formy umenia, ale aj netradičné nepoznané a významné miesta európskych metropol.

Jediný termín v roku: október 2019
Ateliérová módna fotka vs. exteriérová módna fotka

Intenzívny Workshop Beauty & Fashion fotografie s Petrou a Natáliou

Chcete sa naučiť maximum o modernej módnej fotografii počas jedného víkendu? Vyberte si intenzívny workshop Beauty & Fashion.

Najbližší termín: jeseň 2019
Individuálne konzultácie Vašich fotografií

Individuálne konzultácie Vašich fotografií

Základné pravidlá poznáte, ale stále to ešte nie je ono. Neviete celkom presne, čím to je a ako na to? Príďte sa porozprávať o vašich fotografiách s jedným z našich lektorov. Ak vám nevyhovujú konzultácie v skupine, môžete si rezervovať lektora iba pre seba :)

Iba Vy a lektor v čase podľa vášho želania.
škola fotografie pre pokročilých

Škola fotografie pre pokročilých

Ste pokročilý fotograf, zvládli ste už prácu s fotoaparátom, základy kompozície či klasické fotenie portrétu? Napriek tomu chcete získať nové informácie a vedomosti, chcete napredovať, zdokonaľovať sa, byť lepší? Chcete sa priblížiť k práci profesionálov? Práve pre Vás je tu Škola fotografie pre pokročilých.

Najbližší termín: február 2020
ocelova vlna horí

WS Steel Wool Fire s Richardom D.

Viete ako sa robí takáto fotka? Vyzerá to náročne a nebezpečne :( Nebojte, pod dohľadom skúseného fotografa Richarda Dömösa to na jeho Ohňovom WorkShope určite zvládnete! A bezpečne.

Najbližší termín: jeseň 2019
Letná podvečerná škola fotografie AKF 2019

Letná podvečerná škola fotografie

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Naučíme vás ovládať fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do vašej zbierky. Naučte sa s nami fotiť, ovládnite kompozíciu, foťte street ale aj mestský moderný portrét. Experimentujte s fotkou!

Najbližší termín: letné prázdniny 2020