Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Všetky kurzy

Máme radi fotku. A máme radi leto. A máme radi aj vás. A preto sme sa rozhodli tieto 3 veličiny spojiť a ponúknuť vám Letné kurzy fotografie plné slnečného svetla za lepšiu cenu!
No nie je to paráda?

15 % zľava na všetky kurzy konané počas Letných prázdnin 2018.

Výnimočne. Pre vás.

* * *

letna skola fotografie AKF

Letná škola fotografie AKF

Rozmýšľate, čo budete robiť cez letné prázdniny? V skrini fotoaparát a pred sebou voľné letné víkendy? Spojte príjemné s užitočným a naučte sa cez leto fotiť v našej Letnej škole fotografie!

Začíname už 28. júla 2018

Letná super foto ponuka -15 %

Dovolenka alebo festival s AKF 2018

Dovolenkové a festivalové leto s AKF

Tak ako to bude toto leto? Kréta alebo trenčianska Pohoda? Island alebo Vrbovské vetry? Kuba alebo Žákovic Open? My síce nerobíme hudbu ani netancujeme pri bazéne ale vieme vás naučiť spraviť dobrú fotku či už z dovolenky alebo z festivalu!

Najbližšie termíny: 31. júl a 16. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %

kurz Adobe Lightroom, Lightroom pre fotografa

Upravuj fotografie - aplikácia Lightroom s profesionálnym fotografom

Naučíme vás upravovať fotografie v najpoužívanejšej aplikácii Adobe Lightroom. Ku svojej práci ju používajú profesionáli aj amatérski fotografi. Bez zbytočných rečí, váš lektor je profesionálny fotograf a Lightroom vám ukáže tak ako ho používa on. Teda prakticky a efektívne.

Najbližší termín: 7. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %

AKF kurz Photoshop

Adobe Photoshop pre fotografa

Chceli by ste zvládnuť najvyspelejší a najobľúbenejší nástroj na pokročilú úpravu fotografií? Na našom kurze s Petrou Baranovičovou zistíte, že aj keď sa Photoshop zdá byť komplikovaný, 5 postupnými krokmi a vhodnou metodikou sa dá ovládnuť k dokonalosti!

Najbližší termín: 13. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %

letný detský foto tábor AKF

Letný fotografický tábor pre malých a mladých fotografov

Aj vaše deti baví fotoaparát? Keď ho vezmú do rúk prestáva existovať okolitý svet? Na poodhalenie krásy umeleckej fotografie nie je nikdy príliš skoro! Vaše deti sa môžu zabávať aj bez televízora a počítačových hier.

Najbližší termín: 23. júla 2018

Letná super foto ponuka -15 %

detský foto tábor AKF

Letný fotografický tábor pre mladých fotografov - pokročilí

Aj vaše deti baví fotoaparát? Keď ho vezmú do rúk prestáva existovať okolitý svet? Na poodhalenie krásy umeleckej fotografie nie je nikdy príliš skoro! Vaše dieťa už v minulosti absolvovalo letný fototábor?

Najbližší termín: 6. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %

Portrét v ateliéri

Portrét v ateliéri

Ak aj Vás láka predstava dokonalej portrétnej fotografie, náš kurz Vám na ceste k nej poskytne potrebný základ. Na kurze pre pokročilých portrétnych fotografov vás prevedieme všetkým, čo pri práci v ateliéri budete potrebovať.

Najbližší termín: 26. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %

kurz fotografie začiatočník

Dobrá fotka - Dosť bolo automatiky!

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Naučíme vás ovládať fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do vašej zbierky, a k tomu využiť prirodzené svetlo, ktoré dokáže vložiť do fotky dušu. A pôjdeme na to intenzívne! Poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 11. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %

Pravidla kompozicie vo fotografii

Dobrá fotka - Kompozícia dodá fotke šťavu!

Základy ovládania fotoaparátu máte už dávno v malíčku. Tentoraz sa budeme venovať tajomstvu kompozičných pravidiel. Práve kompozícia pozdvihne vašu fotku na vyššiu úroveň. Tešte sa a poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 21. júl a 4. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %

ako ovladat fotoaparat v plne manualnom mode

Dobrá fotka - Na ceste k dokonalej fotke!

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Už nie ste začiatočník, tentoraz to bude plne manuálne ovládanie digitálneho fotoaparátu. Naučíme vás ovládať svoj fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do tvojej zbierky. Tešte sa a poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 18. august 2018

Letná super foto ponuka -15 %