Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Úprava fotografií

Dobrá fotka vzniká v momente, kedy fotograf stlačí spúšť. Avšak k dokonalému výsledku treba súhru prvého kroku, s krokom druhým - úprava fotografie. Naučíme vás, ako vyzerá kvalitná a neprehnaná retuš. Kurzy si môžete vybrať presne podľa úrovne vašich doterajších znalostí.

Adobe Photoshop pre fotografa Master Edition AKF

Adobe Photoshop pre fotografa / Master Edition

Chceli by ste zvládnuť najvyspelejší a najobľúbenejší nástroj na pokročilú úpravu fotografií? Aj keď sa Photoshop zdá byť komplikovaný, 5 postupnými krokmi a vhodnou metodikou sa dá ovládnuť k dokonalosti! Master Edition naviac ponúka 3 tématické fotenia, čím získate z učenie neopakovateľný zážitok.

Už 13. október 2018 s Veľmi špeciálnym obsahom! Jediný termín vôbec
AKF kurz Photoshop

Adobe Photoshop pre fotografa

Chceli by ste zvládnuť najvyspelejší a najobľúbenejší nástroj na pokročilú úpravu fotografií? Na našom kurze s Petrou Baranovičovou zistíte, že aj keď sa Photoshop zdá byť komplikovaný, 5 postupnými krokmi a vhodnou metodikou sa dá ovládnuť k dokonalosti!

Najbližší termín: 17. október, 1. a 4. december 2018
kurz Adobe Lightroom, Lightroom pre fotografa

Upravuj fotografie - aplikácia Lightroom s profesionálnym fotografom

Naučíme vás upravovať fotografie v najpoužívanejšej aplikácii Adobe Lightroom. Ku svojej práci ju používajú profesionáli aj amatérski fotografi. Bez zbytočných rečí, váš lektor je profesionálny fotograf a Lightroom vám ukáže tak ako ho používa on. Teda prakticky a efektívne.

Najbližší termín: 20. a  30. október 2018
colormanagement pre začiatočníka

Color Management a správa súborov pre začiatočníkov

Aj pre vás je správa farieb nočnou morou? RGB sa vám pletie s RTG? DPI s DPH? Tajomný svet, plný zvláštnych skratiek ktoré komplikujú život fotografom začiatočníkom? Zdanlivo komplikovaný systém, ktorý vám vzdoruje a nechce vydať svoje tajomstvá? Máme pre vás riešenie.

Najbližší termín: 29. október, 13. a 16. december 2018