Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
Biela Noc Košice foto: Ľubka Ištoňová

Biela Noc / Košice

Biela je noc je prestížny medzinárodný festival, ktorý vznikol v Paríži roku 2002 a má za úlohu priblížiť širokej verejnosti nielen súčasné formy umenia, ale aj netradičné nepoznané a významné miesta európskych metropol.

Jediný termín v roku: október 2019

Cena kurzu: 59€

6 hodín fotografovania umeleckých expozícií v októbri 2019

O kurze

Ponúkame vám netradičnú umeleckú prechádzku nočným mestom, plnú zážitkov a nových vnemov, na ktorej vás bude sprevádzať náš skúsený fotograf Igor Šimko. Prejdeme spolu rôzne umelecké zastávky, vizuálne atraktívne inštalácie, koncerty, filmy, divadelné predstavenia. Popri samotnom umení objavíme spolu aj fotograficky zaujímavé priestory ako nádvoria, parky, mosty, súkromné priestory a rôzne, inak ľuďom neprístupné miesta.

Našu fotopotulku začneme v ateliéri (alebo inom príjemnom interiéri), kde lektor najskôr vysvetlí základné pravidlá fotografovania reportáže, architektúry a street fotografie pri nízkom osvetlení a v noci. Následne prejdeme spolu jednotlivé umelecké atrakcie. Potulky ukončíme spoločným prezeraním a konzultáciami nafotených záberov v pohodlí kaviarne alebo ateliéru.

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!