Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Košice

AKF už aj v Košiciach! Akadémia Kreatívnej Fotografie rozširuje svoju činnosť už aj na východ Slovenska, aby ste za nami už nemuseli cestovať cez celú krajinu. Do metropoly východu prinášame výber najžiadanejších fotografických kurzov. Portfólio kurzov a workshopov budeme určite postupne rozširovať.

A najdôležitejšie je, že na košických kurzov vyučujú miestni fotografi a lektori! 

-

naučte sa fotiť deti - fotokurz - Košice

Naučte sa fotiť deti / KOŠICE

Najkrajšie fotografie sú práve také, ktoré potešia nielen autora, ale aj fotografovaného a jeho okolie. A práve preto sme vytvorili kurz Naučte sa fotiť deti! Ak sa naučíte zaujať dieťa, odhadnúť správny moment na stlačenie spúšte a osvojíte si výhody prirodzeného svetla, fotografie vašich detí budú mať zaručene úspech.

Najbližší termín: 22. jún 2019

Teraz za uvádzaciu cenu o 10€ lacnejšie!

Dosť bolo automatiky - fotokurz Košice

Dobrá fotka - Dosť bolo automatiky / KOŠICE

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Naučíme vás ovládať fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do vašej zbierky, a k tomu využiť prirodzené svetlo, ktoré dokáže vložiť do fotky dušu. A pôjdeme na to intenzívne! Poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 13. júl 2019

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie!

Pravidla kompozicie vo fotografii

Dobrá fotka - Kompozícia dodá fotke šťavu / KOŠICE

Základy ovládania fotoaparátu máte už dávno v malíčku. Tentoraz sa budeme venovať tajomstvu kompozičných pravidiel. Práve kompozícia pozdvihne vašu fotku na vyššiu úroveň. Tešte sa a poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 20. júl 2019

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie!

ako ovladat fotoaparat v plne manualnom mode

Dobrá fotka - Na ceste k dokonalej fotke / KOŠICE

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Už nie ste začiatočník, tentoraz to bude plne manuálne ovládanie digitálneho fotoaparátu. Naučíme vás ovládať svoj fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do tvojej zbierky. Tešte sa a poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 24. a 25. júl 2019

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie!

Fotka vznikla počas kurzu Portrét v prirodzenom svetle, autor: Martin Spál

Portrét v prirodzenom svetle / KOŠICE

Najkrajšie fotografie sú práve také, ktoré potešia nielen autora, ale aj fotografovaného a jeho okolie. A práve preto sme vytvorili kurz Portrét v prirodzenom svetle. Pod vedením profesionálnej fotografky sa naučíte ešte lepšie chápať a ovládať výhody prirodzeného prostredia a svetla, vaše fotografie budú mať zaručene úspech.

Najbližší termín: pripravujeme :(

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie!

portrét v ateliéri

Portrét v ateliéri / KOŠICE

Ak aj Vás láka predstava dokonalej portrétnej fotografie, náš kurz Vám na ceste k nej poskytne potrebný základ. Na kurze pre pokročilých portrétnych fotografov vás prevedieme všetkým, čo pri práci v ateliéri budete potrebovať.

Najbližší termín: pripravujeme

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie

Fotopotulky Košice AKF Igor Šimko

Fotopotulky Košicami - Hľadanie svetla

Street fotografia. Hľadanie svetla. Reportážna fotografia. Pre dobrú fotografiu totiž netreba ísť až do Paríža (aj keď to pomôže), či nedaj bože New Yorku. Košice sú mesto, ktoré mieša všetky ingrediencie, z ktorých sa dobrá fotka skladá. Víkendová fotoprechádzka Košicami so skúseným fotografom a lektorom Igorom Šimkom vás o tom určite presvedčí.

Najbližší termín: jeseň 2019

Teraz za uvádzaciu cenu o 15€ lacnejšie!

individuálny kurz fotografie

Individuálne kurzy fotografie / KOŠICE

Chceli by ste vedieť o fotografii viac no nevyhovuje Vám žiaden z termínov našich kurzov? Alebo hľadáte originálny darček pre začínajúce či mierne pokročilého fotografa? Nechcete sa tlačiť na skupinovom kurze? Práve ste našli riešenie: objednajte sebe alebo svojmu blízkemu Individuálny kurz fotografie!

Iba Vy a lektor v čase podľa vášho želania.
Biela Noc Košice foto: Ľubka Ištoňová

Biela Noc / Košice

Biela je noc je prestížny medzinárodný festival, ktorý vznikol v Paríži roku 2002 a má za úlohu priblížiť širokej verejnosti nielen súčasné formy umenia, ale aj netradičné nepoznané a významné miesta európskych metropol.

Jediný termín v roku: október 2019