Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

WORKSHOP: Svadobná fotografia

WORKSHOP: Svadobná fotografia - exkluzívny trojdňový fotografický workshop

Fotenie svadby... pre každého z fotografov je to veľká výzva. Fotenie náročné na techniku, kreativitu, pohotovosť. Nič sa nesmie prešvihnúť, na nič zabudnúť - moment, ktorý utiekol, sa už nikdy nezopakuje. V spolupráci s portálom Svadbaonline.sk a štvorhviezdičkovým hotelom Barónka Vám prinášame exkluzívnu možnosť získať skúsenosti, nové informácie, zručnosti a v neposlednom rade množstvo skvelých fotografií do Vášho portfólia.

kurz zoner, fotograficky kurz, zoner photo studio, kurz zoner photo studio

Zoner Photo Studio - spracovanie a úpravy digitálnych fotografií

Zoner Photo Studio je jedným z najvydarenejších programov na spracovanie digitálnych fotografií za dostupnú cenu. Obsahuje všetko, čo začínajúci, alebo stredne pokročilý fotograf potrebuje – od správy, triedenia, cez úpravy až po publikovanie fotografií na internete. Je pomerne jednoduchý a posledná verzia má aj slovenskú jazykovú mutáciu.

Nočná fotografia

Nočná fotografia

Keď sa stmieva a mesto sa začne kúpať vo večernom svetle, všetko vyzerá zrazu inak. Na tomto workshope vás naučíme, ako získať atraktívne zábery a zachytiť čarovnú atmosféru, keď sa deň stretáva s nocou.

Kurzy na kľúč

Individuálne kurzy na kľúč - presne podľa Vašich požiadaviek

Nevyhovujú vám vypísané termíny kurzov, máte málo času, chcete sa vo fotografii vzdelávať intenzívnejšie? Vyhovuje vám, ak sa výuka prispôsobuje iba vašim požiadavkám a vášmu tempu? Práve pre vás ponúkame Individuálne kurzy fotografie. Môžete si vybrať lektora aj tému, časovo aj obsahom sa vám plne prispôsobíme. Cena individuálnych kurzov závisí od ich náročnosti aj počtu hodín, ktoré si objednáte.

V prípade záujmu či akýchkoľvek otázok nás kontaktujte! Radi Vám na všetko odpovieme.

Šport a pohyb vo fotografii

Šport a pohyb vo fotografii

Zachytiť dynamiku pohybu, atmosféru a emócie zo športového podujatia je náročná úloha. Ak sa to však podarí, vzniknú úžasné a neopakovateľné zábery. Na tomto jedinečnom workshope sa dozviete ako na to. Po oboznámení sa s teoretickými základmi a dôležitými súvislosťami si vyskúšate fotografovanie na reálnom športovom podujatí pod vedením skúseného lektora.

Vymeňte Vaše fotky za naše rady! Ďalší termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi.

Vymeňte Vaše fotky za naše rady! Ďalší termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi.

Spätná väzba vo fotografii je mimoriadne dôležitá. Obzvlášť, ak prichádza od odborníkov. Máte aj Vy kopu fotografií, o ktorých si myslíte, že sú zaujímavé, nápadité, podnetné, ale radi by ste počuli čo na ne hovoria profesionálni fotografi? Práve takúto možnosť vám dávajú naše Konzultácie fotografických portfólií. Vymeňte Vaše fotky za naše rady!

Nová lektorka kurzov líčenia - Lucie Serafínová

Nová lektorka kurzov líčenia - Lucie Serafínová

Náš tím sa opäť rozrástol o ďalšieho mimoriadne kvalitného člena so skvelými skúsenosťami a chuťou Vás niečo naučiť - vítame v AKF lektorku kurzov fotografického líčenia Luciu Serafínovú.