Blog


Visegrad Fund

Novinky

Zuzka Vajdova

Nová lektorka v našom tíme - Zuzka Vajdová

Máme to potešenie privítať v tíme AKF ďalšieho člena - lektorku, ktorá je nielen výbornou fotografkou, ale predovšetkým sympatickým a priateľským človekom. Zuzka študovala fotografiu v najskôr v ďalekej Austrálii, aby sa neskôr vrátila na ďalšie štúdium domov na Slovensko. Okrem digitálnej fotografie sa stále venuje aj klasickému fotoprocesu. A ako svoj vzťah k fotografii popisuje Zuzka?

Nový termín kurzu Športovej fotografie

Nový termín kurzu Športovej fotografie

Vypísali sme nový termín kurzu Šport a pohyb vo fotografii. Naučte sa ako dobre nafotiť športové podujatie s lektorom Dominikom Bugárom - už 1. októbra.

Súťaž ephoto - Architektúra

Súťaž ephoto - Architektúra

Architektúra nás sprevádza už tisícročia. Denne sa s ňou stretávame v rozmanitých podobách. Historická aj ta novodobá, má čim zaujať aj fotografa. Exteriér, interiér, hra s detailami, krivkami, geometrickými tvarmi. Fotografovanie architektúry je pestrý odbor fotografie. A nepotrebujete ani drahú výbavu, stačí aj kompakt vedený dobrým okom.

Konzultácie portfólií

Vymeňte Vaše fotky za naše rady! Ďalší termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi

Prichystali sme pre Vás ďalšie otvorené konzultácie portfólií! Už 23. septembra 2011 od 16.00 do 19.00 sa na Vás a Vaše fotografie budú tešiť priamo v Akadémii Kreatívnej Fotografie AKF naši lektori.

Workshop - Svadobná fotografia

Svadobná fotografia - trojdňový fotografický workshop

Prinášame vám ďalší termín obľúbeného svadobného workshopu - v termíne 7. - 9. augusta 2015. K dispozícii bude krásny svadobný pár, útulné priestory kaviarne a ako bonus dostanete aj poukaz na fotoknihu v hodnote 50 €.

FOTOVÝLET: Víkend v Prahe

FOTOVÝLET: Víkend v Prahe

Poďte sa s nami túlať ulicami stovežatej Prahy s fotoaparátom v ruke. Pripravili sme pre Vás trojdenný fotovýlet, na ktorom v spoločnosti našich lektorov prejdete ulicami hlavného mesta našich susedov.

sperk

Škola fotografie pre pokročilých

Ste pokročilý fotograf, zvládli ste už prácu s fotoaparátom, základy kompozície či klasické fotenie portrétu? Napriek tomu chcete získať nové informácie a vedomosti, chcete napredovať, zdokonaľovať sa, byť lepší? Chcete sa priblížiť k práci profesionálov? Práve pre Vás je tu Škola fotografie pre pokročilých. Najbližší termín sa začína 3. februára 2015. Večer v utorok od 17.30 do 21.00 a niekoľko víkendových dní - po dobu troch mesiacov.

Workshop Rally show na Slovakiaringu s Martinom Trenklerom

Workshop Rally show na Slovakiaringu s Martinom Trenklerom

Exkluzívny trojdňový fotografický workshop pod vedením fotografa Formuly 1 Martina Trenklera s fotoakreditáciou na Rally Show na okruhu Slovakia Ring. Navyše s možnosťou vyhrať Martinovu vlastnoručne podpísanú fotografiu.

leto fotosutaz

Ďalšie kolo fotosúťaže: LETO

Téma ďalšieho kola fotosúťaže: LETO

Pošlite nám Vašu letnú fotku a vyhrajte poukazy na kurzy AKF!