Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

Našiel sa slogan

Našiel sa slogan

Radi by sme poďakovali všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže "Hľadá sa slogan" a spolupodielali sa tak na dotvorení obľúbenej značky AKF.

Dostali sme od Vás niekoľko desiatok mailov so zaujímavými, originálnymi či vtipnými nápadmi. Po dlhom rozhodovaní sme vybrali slogan, ktorý podľa nášho názoru svojou jednoduchosťou a trefnosťou najlepšie vystihuje našu akadémiu a jej filozofiu

rekvalifikacny_kurz_digitalna_fotografia_AKF_leto_2017

Denná škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a máte voľno počas pracovných dní? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: január 2019

ÚČASTNÍCI FOTOGRAFICKEJ SÚŤAŽE FARBA: POZOR! POZNÁME VÝHERCOV

ÚČASTNÍCI FOTOGRAFICKEJ SÚŤAŽE FARBA: POZOR! POZNÁME VÝHERCOV

Do súťaže ste zaslali množstvo krásnych záberov, ktorými ste potešili stovky návštevníkov našej stránky a v neposlednom rade aj nás .

Za to Vám patrí obrovská vďaka. Výhercov určili na našej fanúšikovskej stránke priatelia AKF svojimi „likami“. Podľa výsledkov treba uznať, že Vaša tvorba strhla na seba bez pochýb veľkú pozornosť. Oproti minulému kolu v ktorom stačilo víťazke na prvý stupienok 219 hlasov, dnes získala výherná fotografia celých 292 hlasov! Aj v tomto kole súťaže sme udelili jednému autorovi špeciálnu cenu poroty (tá je zložená z lektorov AKF). Na prvých miestach sa umiestnili nasledovné fotografie:

SUPER PONUKA PRE VŠETKÝCH JEŽIŠKOV

SUPER PONUKA PRE VŠETKÝCH JEŽIŠKOV

Milý Ježiško,

dostali sme informáciu, že Tvoji blízki celý rok nielen poslúchali, ale boli jednoducho perfektní. Vieme aj to, že im chceš urobiť radosť, ale nemáš ani najmenšiu chuť behať po nákupných centrách a tlačiť sa v beznádejných radách. Voňavka a kniha sú fajn, ale Ty si Ježiško 21. storočia a preto vieš rovnako dobre ako my, že Tvoji priatelia a rodina si zaslúžia viac. Pohodlne sa preto usaď, veľký vak odlož do skrine a nechaj svoju prácu na nás. Vymysleli sme pre Teba niekoľko super nápadov na Vianočné FOTOdarčeky

Práca v programe Adobe Photoshop

Práca v programe Adobe Photoshop - základy

Chceli by ste zvládnuť najvyspelejší a najobľúbenejší nástroj na úpravu fotografií? Na našom kurze zistíte, že aj keď sa Photoshop zdá byť priveľmi komplikovaný, postupnými krokmi a vhodnou metodikou sa to dá zvládnuť!

HDR fotografia

HDR fotografia

Chceli by ste vedieť, ako získať fotografie bez prepálených a úplne čiernych plôch bez kresby, nech má daná scéna akýkoľvek vysoký kontrast? Tieto situácie nie je možné nafotografovať bežným spôsobom bez straty v najsvetlejších, resp. najtmavších partiách záberu. Riešením je HDR fotografia, čiže fotografia s vysokým dynamickým rozsahom (High Dynamic Range). Na našom kurze vám odkryjeme tajomstvá, ako na to.

Hľadá sa slogan

HĽADÁ SA SLOGAN

To, že ste sa u nás naučili robiť perfektné fotky, už vieme. Chceme ale, aby sa o tom dozvedeli úplne všetci. Chceme všetkým povedať kto sme a čo robíme, a preto potrebujeme Vašu pomoc. Pomôžte nám vymyslieť krátky, kreatívny slogan, ktorý dokonalo vystihne našu prácu. Autor sloganu, ktorý nás osloví najviac, získa ako poďakovanie 50€ poukaz na výrobu vlastnej fotoknihy. Stačí, ak svoj návrh zašlete do 30.11.2011 na adresu: info@akf.sk , alebo priamo na našu fanúšikovskú Facebookovú stránku.