Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

Vítame v tíme novú lektorku - Janku Šantavú

Vítame v tíme novú lektorku - Janku Šantavú

Aby sme vám prinášali čoraz lepšie kurzy, musíme sa aj my neustále zlepšovať. S tým, prirodzene, súvisí aj hľadanie nových lektorov, ktorí sú špičkoví odborníci a zároveň priateľskí a zdieľni ľudia. Preto sa tešíme, že v tíme môžeme privítať ďalšieho nového člena - lektorku Janku Šantavú.

AKF na Foto Slovakia 2012!

AKF na Foto Slovakia 2012!

Už po štvrtýkrát sa v tomto roku uskutoční najväčšia výstava fototechniky a príslušenstva FOTO SLOVAKIA 2012. Bude sa konať v dňoch 6. a 7. októbra 2012 v reprezentatívnych priestoroch hotela Crowne Plaza, pričom Akadémia Kreatívnej Fotografie samozrejme nebude chýbať!

Fotosúťaž s témou ULICA

Aby ste sa po lete nenudili - súťaž na tému ULICA

Uličky miest, cestovateľské zákutia, architektúra či každodenné situácie, ktoré nám prináša - ULICA je plná zaujímavých záberov. Tak polovte vo svojich archívoch alebo vybehnite pred dom - v ďalšom kole fotografickej súťaže AKF máte šancu svoje úlovky predviesť.

Rozhovor s fotografkou módy Stanislavou Hricovou

Milí priatelia AKF! Dnešným dňom štartuje náš nový projekt vo fotobežníku! Budeme Vám vo fotobežníku prinášať rozhovory s fotografmi, ktorí nás v AKF zaujali. Dúfame že v rozhovorch nájdete inšpiráciu a chuť fotiť. Prinášame Vám prvý rozhovor s fotografkou módy Stankou Hricovou, tak si ho poďte rýchlo prečítať.

Jesenný krajinársky kurz v SLOVENSKOM RAJI

Jesenný krajinársky kurz v SLOVENSKOM RAJI

Keď skoré východy slnka neprajú krajinárskej fotografii, je čas vyhľadať miesta, ktorých atraktívne prvky potešia nielen dušu turistu, ale aj šošovku objektívu. Pre vás, ktorí si nechcete na fotografiách z turistických chodníkov odniesť len zdokumentovaný chrbát toho, čo kráča pred vami, sme pripravili v spolupráci s Akadémiou kreatívnej fotografie ďalší fotokurz. Od letných horúčav si dáme pauzu v Slovenskom raji, kde budeme objavovať nové pohľady na (možno) staré známe krásy jeho ciest.

Výsledky súťaže s témou pohyb:)

Výsledky súťaže s témou pohyb:)

Do súťaže ste zaslali množstvo krásnych záberov, ktorými ste potešili stovky návštevníkov našej stránky a v neposlednom rade aj nás. V AKF sme zhodnotili, že téma Pohyb Vám skutočne pristane. Pristúpili ste k nej veľmi svedomito a skutočne kreatívne.

Za to Vám patrí obrovská vďaka. Výhercov určili opäť na našej fanúšikovskej stránke priatelia AKF svojimi „likami“. Okrem toho udelila porota aj v tomto kole jednému autorovi špeciálnu cenu poroty (tá je zložená z lektorov AKF). Na prvých miestach sa umiestnili nasledovné fotografie:

NOVÉ TERMÍNY dlhodobých škôl AKF

NOVÉ TERMÍNY dlhodobých škôl AKF

Už je Vám z leta príliš horúco a radi by ste sa prehupli do chladnejšieho septembra? Ak sa naň už teraz tešíte, my Vám pridáme ďalší dôvod na radosť. AKF totiž otvára v septembri brány všetkých svojich dlhodobých škôl.

Tak poďte späť do školy s AKF!

VEĽKÝ LETNÝ FOTO VÝPREDAJ! Kurzy AKF za 19 Eur!

VEĽKÝ LETNÝ FOTO VÝPREDAJ! Kurzy AKF za 19 Eur!

Kúpte si počas leta akýkoľvek kurz AKF a druhý dostanete len za 19 Eur!

Kto povedal, že výpredaje môžu byť iba v shopingoch? Akadémia Kreatívnej Fotografie potrebuje prevetrať svoje sklady s vedomosťami a tak sa rozhodla aj ona usporiadať obrovský, letný, kurzový výpredaj. Kúpte si u nás akýkoľvek kurz a za druhý zaplatíte teraz iba 19€.

Intenzívna fotografická škola AKF

Intenzívna fotografická škola AKF

Už ste pili drinky na pláži, navštívili niekoľko open air koncertov, presedeli množstvo  času na letných terasách, vymrzli v klimatizovaných kanceláriách .... urobili ste ale dostatok aj pre svoj fotografický rozvoj? V bezútešnej druhej polovici letných prázdnin sme pre Vás namiešali osviežujúci fotografický koktail, ktorý Vás postaví na nohy. Pripravený je totiž z tých najlepších ingrediencií z ponuky AKF.  Päť dní, traja lektori, množstvo zanietených fotografov pod jednou strechou. Letný fotografický happening s menom INTENZÍVNA LETNÁ FOTOŠKOLA môže začať! V termíne od 15. do 19. augusta.