Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

Fotosúťaž

Fotosúťaž - téma Biela na bielej predĺžená! Fotografie posielajte do konca januára.

Kreativita je vo fotografii jednou z najdôležitejších vecí, a preto aj my chceme podnecovať vašu tvorivosť a chuť dívať sa cez hľadáčik a stláčať spúšť, znova a znova, až kým nebudete s výsledkom spokojní. Preto sme pre vás pripravili súťaž o zaujímavé ceny.

Fotobežník

Fotobežník

Spustili sme pre Vás rubriku Fotobežník. Nájdete v nej množstvo informácií a zaujímavostí zo sveta fotografie.

Naši lektori

Naši lektori

Sme veľmi radi, že sa môžeme pochváliť tímom naozaj profesionálnych fotografov, ktorí sú zároveň skúsenými lektormi a ktorí Vám na kurzoch budú radi odovzdávať svoje vedomosti.

Akadémia kreatívnej fotografie otvára svoje brány

Akadémia kreatívnej fotografie otvára svoje brány

Milí priatelia a priaznivci fotografie!

Je to tu! Akadémia kreatívnej fotografie otvára svoje brány. Rozhodli sme sa pre Vás, nadšencov fotografie otvoriť novú a predovšetkým inú fotografickú školu. Takú, kde Vy - študenti a Vaša spokojnosť bude na prvom mieste, nech sa deje čokoľvek!

Umelecký akt - Putovanie krivkami tela

Umelecký akt - Putovanie krivkami tela

Umelecký akt je putovaním krivkami tela s fotoaparátom v ruke. Je to však zároveň fotenie, na ktoré je potrebné sa dobre pripraviť - a práve preto sme pre vás pripravili tento kurz. Naučí vás pracovať a komunikovať s modelom, používať svetlá a rekvizity, nájsť správne pózy.

Najbližší termín: 8. október, 4. a 11. november 2018
Kompozícia - pokročilí: Dodajte Vašim fotkám šťavu!

Kompozícia - pokročilí: Dodajte Vašim fotkám šťavu!

Zvládli ste technickú stránku fotografie, ale stále to ešte nie je ono? Viete, že by vaše zábery mohli byť zaujímavejšie, ale neviete, ako na to?  Naučíme Vás, ako sa pozerať cez hľadáčik, ako nájsť správne uhly pohľadu, ako dodať vašim fotkám dynamiku a neobyčajnosť.