Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

Fotovychádzka VIANOČNÁ BRATISLAVA

Fotovychádzka VIANOČNÁ BRATISLAVA

V predvianočnom zhone pre Vás organizujeme foto vychádzku, na ktorej sa medzi vás a romanticko-stresujúco-relaxačno-ustarané výlety na vianočné bratislavské trhy postaví fotografický objektív a ukáže vám všetko z tej "druhej" strany. Ak by ste sa radi naučili zachytiť atmosféru blížiacich sa sviatkov, nechajte sa pozvať na vychádzku našou skúsenou lektorkou Líviou Štokingerovou.

Druhý AUTOmaticky za Polovicu

Druhý AUTOmaticky za Polovicu

V Akadémii Kreatívnej fotografie pre Vás máme pripravený štedrý vianočný darček už teraz v novembri:  

Vyberte si u nás akékoľvek DVA KURZY a ten lacnejší Vám dáme ZA POLOVICU!

Islandský pozdrav

ISLANDSKÝ POZDRAV

Vyberte sa s nami tento mesiac za krásami drsného severu a navštívte Zlatý trojuholník, alebo tri najznámejšie skvosty ostrova: najstarší parlament sveta Thingvellir, ležiaci napoly v Európe a napoly v Amerike, trojstupňový vodopád Gulfoss a gejzír Strokkur. Čakajú na Vás aj legendárne kúpele Blá Lónid, termálna oblasť Krýsuvík a najsevernejšie hlavné mesto sveta Reykjavík – pestrofarebné domčeky, divoký nočný život, bohatá umelecká scéna, kaviarničky, múzeá a galérie, ... to všetko na pozadí hôr so zasneženými vrcholkami, uprostred mimozemských lávových polí porastených machom, za 5 dní a fantastickú cenu! V októbrovom termíne navyše ideálna možnosť pozorovať polárnu žiaru!

Presťahovali sme sa! AKF na novej adrese.

Presťahovali sme sa! AKF na novej adrese.

Chceme vám neustále prinášať lepšie a kvalitnejšie služby, a preto vám veľkou radosťou oznamujeme, že od prvého júna nás nájdete v nových, väčších, ešte príjemnejších a dostupnejších priestoroch, ktoré ešte voňajú novotou a tešia sa na prvých návštevníkov. Odteraz nájdete Akadémiu Kreatívnej Fotografie na Opavskej ulici č. 26/A na bratislavských Kramároch.

rekvalifikácia digitálna fotografia leto 2016

Večerná škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a máte voľno počas pracovných dní podvečer? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: január 2019
AKF_rekvalifikacia_digitalna_fotografia_leto_2016

Víkendová škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a počas pracovných dní ste zaneprázdnení? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: január 2019
Portrait Outdoor via Shutterstock

NOVINKA - Intenzívny portrétny fotovíkend

Ako je možné, že existujú portréty, ktoré menia svet a naopak naše snímky niekedy postrádajú šťavu, obsah... sú len zrkadlom výzoru? Poznajme techniku. Použime adekvátne svetlo. Priblížme sa človeku! Spojme pekné s hlbokým a nechajme naše zábery pôsobiť silou portrétnej fotografie!

Konzultujte fotky ON-LINE na našom Facebooku

Konzultujte fotky ON-LINE na našom Facebooku

Pripravili sme pre vás možnosť ako jednoducho a rýchlo odkonzultovať zdarma svoje fotografie bez toho, aby ste sa museli pohnúť z domu.

Chcete prezentovať svoje fotografie pred stovkami našich fanúšikov a zároveň získať odbornú spätnú väzbu od našich lektorov? Pridajte si AKF ako priateľa na facebooku, zašlite fotografie ,ku ktorým chcete dostať hodnotenie, priamo na našu "FB stenu" – uverejnených a zhodnotených bude maximálne päť fotografií. 

Fotovychádzka MOSTY

BRATISLAVA – foto vychádzka MOSTY

Páči sa vám predstava prechádzky po Bratislave, počas ktorej spolu s lektorom nafotíte zaujímavé zábery, a zároveň sa od sprievodcu dozviete zaujímavé fakty? Ak áno - fotovychádzky budú pre vás to pravé orechové.Vždy prvú nedeľu v mesiaci sa budete môcť pripojiť k skúsenému fotolektorovi a turistickému sprievodcovi a objaviť cez hľadáčik doposiaľ nepoznané tváre fotografie. V rámci prvej tohtoročnej foto vychádzky sa poprechádzame s fotoaparátmi v blízkosti bratislavských mostov.

Víťaz súťaže ulica Andrej Maruška a jeho fotografia "Pouličný extrém"

Máme výsledky súťaže na tému ULICA!

Po náročnom rozhodovaní porota pred pár dňami vyhlásila výsledky súťaže zameranej na street fotografiu. Víťaz je síce len jeden, no zaujímavých záberov bolo skutočne dosť.