Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Základ pre fotografa

Bez kvalitne naštudovaných základov sa môžete na "automatike" snažiť ako chcete, ale dobrá fotka vám vylezie z "mašiny" skôr náhodou. Pozrite si našu ponuku základných a veľmi podstatných kurzov fotografie Dobrá fotka: Základ pre fotografa začiatočníka.

5 esenciálnych kurzov vždy s profesionálnym fotografom a lektorom s dlhoročnými skúsenosťami nájdte iba u nás!

Prvý kurz v poradí je pre absolútnych začiatočníkov, druhý je pre zvládnutie "tajomstva" kvalitnej kompozície. Tretí na ovládnutie fotoaparátu po technickej stránke k dokonalosti. Na štvrtom sa naučíte vyhľadávať a pracovať so svetlom skvelú fotografiu a na piatom kurze si ku svetlu pomôžeme prácou s externým bleskom. 

Pri objednávku 2 a viac kurzov z balíka Dobrá Fotka: Základ pre fotografa vám na každý kurz dáme 20€!

 Kurzy odporúčame absolvovať v poradí, v akom sú uvedené na stránke.

* * *

Dobrá Fotka: Základ pre fotografa

Dobrá Fotka: Základ pre fotografa

5 najdôležitejších kurzov pre každého fotografa začiatočníka. Ovládnete fotoaparát, naučíte sa komponovať obraz, zvládnete plne manuálne ovládanie kamery, pochopíte ako hľadať a správne pracovať so svetlom a záverom ovládnete externý blesk. To všetko pre vašu Dobrú a ešte lepšiu Fotografiu.

S profesionálnym fotografom a lektorom. A cenovo výhodnejšie!

Najbližší termín: 25. september 2021 / Cenové zvýhodnenie -89€

kurz fotografie začiatočník

Dobrá fotka - Dosť bolo automatiky!

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Naučíme vás ovládať fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do vašej zbierky, a k tomu využiť prirodzené svetlo, ktoré dokáže vložiť do fotky dušu. A pôjdeme na to intenzívne! Poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 23. a 25. september 2021
Pravidla kompozicie vo fotografii

Dobrá fotka - Kompozícia dodá fotke šťavu!

Základy ovládania fotoaparátu máte už dávno v malíčku. Tentoraz sa budeme venovať tajomstvu kompozičných pravidiel. Práve kompozícia pozdvihne vašu fotku na vyššiu úroveň. Tešte sa a poďte s nami do toho.

Najbližší termín: 26. a 30. september 2021
ako ovladat fotoaparat v plne manualnom rezime

Dobrá fotka - Na ceste k dokonalej fotke!

Sme viac ako manuál k zrkadlovke. Naučíme vás ovládať svoj fotoaparát, no naučíme vás aj to, ako cez hľadáčik nazerať na svet a nájsť výnimočné zábery do tvojej zbierky. Už nie ste začiatočník, tentoraz to bude plne manuálne ovládanie digitálneho fotoaparátu. Poďte s nami do toho!

Najbližší termín: 7. a 9. október 2021
Svetlo vo fotografii

Dobrá fotka - Cesta za svetlom!

"Dobré svetlo" je už celé roky univerzálnym pozdravom všetkých nadšencov fotografie. Pretože pre Dobrú Fotku je potreba Dobré svetlo. Preto vám ponúkame kvalitný kurz zameraný na prácu s najdôležitejším "materiálom" pre kvalitnú fotku - svetlom. Nech sa páči, čakáme už iba na vás!

Najbližší termín: 10. a 14. október 2021
ako používať externý blesk

Dobrá fotka - Ovládnite externý blesk!

Portréty, svadby, večierky, nočné výlety - sú situácie, v ktorých vám prirodzené svetlo na dobrú fotografiu stačiť nebude. Vtedy prichádza na pomoc externý blesk. Práca s ním však nie je jednoduchá a má množstvo zákutí - a práve tie vám náš kurz odhalí.

Najbližší termín: 21. a 23. október 2021
kurz fotografie zľava

Dobrá fotka - Zvýhodnená ponuka

Dobrá fotka je kompletná ponuka pre začínajúcich a mierne pokročilých fotografov. Nájdete v nej kombináciu základných technických ale hlavne estetických kurzov pre seriózny fotografický základ. A teraz môžete dokonca získať kurz úplne zadarmo! Čítajte viac...