O AKF


Visegrad Fund
Kto sme?

Kto sme?

Akadémia kreatívnej fotografie je profesionálna škola fotografie, v ktorej sa môžete  na kvalitných kurzoch fotografie od skúsených fotografov zaujímavou formou naučiť všetko, čo potrebujete vedieť na ceste k lepším fotografiám.

Referencie

Čo o nás povedali študenti

Rozhodujete sa, či navštíviť niektorý z našich kurzov? Potom Vám určite budú užitočné názory tých, ktorí už niektorý z našich kurzov absolvovali.

"Absolvovala som kurzy aj u konkurencie, ale tento kurz mi dal oveľa viac – oveľa jednoduchšie a zrozumiteľnejšie podané zložité veci. Veľa praktických príkladov, lektorka je veľmi príjemná a uvoľnená. Na kurzoch vládne priateľská atmosféra. Veľmi sa teším aj na ďalšie kurzy!"

"Každému, kto sa ma opýta poviem: Ísť! Ísť! Ísť! Človek sa naučí hlavne rozmýšlať, ako všetko funguje  čo všetko navzájom súvisí. Hlavné plus tohoto kurzu je jeho pochopiteľná forma výučby a priateľská atmosféra."

"Kurzy sú dynamické a zrozumiteľné. Som naozaj spokojná. Určite som tu nebola poslednýkrát! Ďakujem!"

"Bolo to iné, oveľa lepšie ako to, čo som absolvoval doteraz – individuálny prístup a vyváženie teórie a praxe."

Čím sa líšime od iných fotografických škôl?

Čím sa líšime od iných fotografických škôl?

Predovšetkým v tom, že je pre nás naozaj dôležité, aby sme Vás - našich študentov - naučili o fotografii maximum. Snažíme sa o takú formu výuky, pri ktorej ani nepostrehnete, že sa vlastne učíte, no zároveň veľmi efektívne získavate nové poznatky a vedomosti. Preto u nás nájdete to, čo je pre naberanie Vašich schopností v oblasti fotografie rozhodujúce:

  • Malé skupiny a individuálny prístup
  • Lektori s fotografickými skúsenosťami a pedagogickými schopnosťami
  • Dôraz na praktickú stránku fotografie
  • Učebné materiály pre účastníkov na každom kurze
  • Konzultácie s lektormi nielen počas kurzov, ale aj na bezplatných konzultáciách portfólií