Kurzy


Visegrad Fund

Zvýhodnené balíčky

Vieme, že fotografovanie je drahý koníček. Aby sme vám to trochu uľahčili, pripravili sme pre vás zvýhodnené balíčky, pri ktorých nielen ušetríte, ale aj získate viac informácii za kratší čas. A dobré informácie sa vždy zídu :)

 

kurz fotografie zľava

Dobrá fotka - Zvýhodnená ponuka!

Dobrá fotka je kompletná ponuka pre začínajúcich a mierne pokročilých fotografov. Nájdete v nej kombináciu základných technických ale hlavne estetických kurzov pre seriózny fotografický základ. A teraz môžete dokonca získať kurz úplne zadarmo! Čítajte viac...

Jarný super FOTO víkend - Ateliér, produkt a reklama

Jarný super FOTO víkend - Ateliér, produkt a reklama

Absolvujte s nami dokonalú kombináciu kurzov, na ktorých sa v prvý deň stanete pánom ateliéru. Naučíme vás ovládnuť ateliér, vedieť sa v ňom orientovať, poznať rôzne druhy techniky a vedieť ju používať. A na druhý deň vás naučíme ako vytvoriť zaujímavé, kreatívne a predovšetkým dobre odfotené reklamné a produktové zábery. A pôjdeme na to intenzívne počas jedného JARNÉHO SUPER FOTOVÍKENDU! Poďte s nami do toho a zabavte sa s fotkou.

svetlo vo fotografii a externý blesk

Jarný super FOTO víkend - Svetlo

Pre Dobrú Fotku je potrebné Dobré svetlo. Preto vám ponúkame kurzy zamerané na prácu s najdôležitejším "materiálom" pre kvalitnú fotku - svetlom. A pôjdeme na to intenzívne počas jedného JARNÉHO SUPER FOTOVÍKENDU! Poďte s nami do toho a zabavte sa fotkou.

Jarný super FOTO víkend - Portrét

Jarný super FOTO víkend - Portrét

Aj Vás láka predstava dokonalej portrétnej fotografie? Naše kurzy Vám na ceste k nim poskytnú potrebný základ. Pod vedením profesionálnych fotografov Vás na kurze v sobotu prevedieme všetkým, čo pri práci v ateliéri budete potrebovať a v nedeľu sa naučíte ešte lepšie chápať a ovládať výhody prirodzeného prostredia a svetla. A pôjdeme na to intenzívne počas jedného JARNÉHO SUPER FOTOVÍKENDU! Poďte s nami do toho a zabavte sa fotkou.