Kurzy


Visegrad Fund
Najkrajšie miesta Číny pre fotografov aj bežných cestovateľov

Najkrajšie miesta Číny pre fotografov aj bežných cestovateľov

Láka Vás pobyt v exotickej Číne a radi by ste sa o nej dozvedeli viac? Alebo by ste radi zistili, ako vyzerajú najviac fotogenické miesta v Číne? U nás sa dozviete zaujímavé informácie o tejto krajine z prvej ruky, dokonca od fotografa!

Prednáška sa uskutoční 20. marca od 17:30 do 21:00, u nás v Akadémii Kreatívnej Fotografie.

Pozývame Vás na tematickú prednášku s cestovateľom, tlmočníkom, fotografom a turistickým sprievodcom Pavlom Dvořákom, ktorý je celoživotne fascinovaný Čínou a už takmer desaťročie v nej aj žije. Dozviete sa viac o čínskej kultúre, na čo sa pripraviť pred cestou tam, či ako vyzerá bežný život v Číne. Samozrejme si ukážeme dychberúce zábery z tejto krajiny a Pavel sa s nami podelí o miesta, ktoré sa určite oplatí navštíviť. Aby ste pocítili Čínu všetkými zmyslami, súčasťou večera bude aj ochutnávka čínskeho čaju, kávy a tradičného čínskeho alkoholu. 

Čaká Vás príjemný večer, ktorý je určený pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť netradičné informácie o krásnej Číne. Okrem vizuálneho zážitku bude večer naplnený skúsenosťami z Pavlovho života v tejto krajine a zároveň Vám rád odpovie na Vaše otázky. 

Pavel Dvořák je sprievodca, tlmočník a fotograf žijúci v Číne už od roku 2009. Jeho expedície po Číne sú dobrodružné a netradičné, často smerujú na čínsky vidiek alebo do panenskej prírody. Svoje cesty zobrazuje nielen prostredníctvom zaujímavých fotografií, ale aj pomocou tematických blogov a vlogov.
 
Tešíme sa na milé stretnutie s Vami.

Kedy? v utorok 20. marca 2018, od 17:30 do 21:00

Kde? v Akadémii Kreatívnej Fotografie, na Mickiewiczovej 2

Vstupné: 3€

 

_1010449
yunnan-xishuangbanna-silvester-2017-day6-jinmai-tea-gushu-forest-91

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!